info@iztim.com
+90 (232) 347 6340

Firmaya Özel Yazılım Hizmeti - Özel Yazılımlar - Özel Paket Yazılımlar

Firmaya özel yapılan yazılımlar sayesinde firmanın performans ve verimliliği artar, iş akışları arasındaki denetim güçlenir, dolayısı ile daha kaliteli üretimi iş gücünü azaltarak dolayısı ile de maliyetleri azaltarak sağlar.


Günümüz iş dünyasında çok farklı sektörler, çok farklı iş kolları ve her işyerinin çok farklı gereksinimleri vardır. Maksimum verim ve başarıyı elde etmek için kuruluşun hedeflerine en uygun yöntemi bulmak gerekir. Bu noktada piyasadaki paket programların her işleyişe adapte olabilmesi, ihtiyaçları tam olarak karşılaması olanaksızdır.

 

İztim olarak sizlerden gelen talepler doğrultusunda beklenti ve gereksinimlerinize göre özel yazılımlar üretiyoruz. Şüphesiz, bunun için tabiî ki, ilk önce gerekli analizleri yaparak, iş akışlarını planlıyor, tasarlıyor ve şirketinize uygun özel yazılım çözümleri sağlıyoruz.


Firmaya Özel Yazılım sayesinde firrmanın performans ve verimliliği artar, iş akışları arasındaki denetim güçlenir, dolayısı ile daha kaliteli üretimi iş gücünü azaltarak dolayısı ile de maliyetleri azaltarak sağlar.


Kobilere Özel Yazılımlar paket yazılımlar ile kıyaslandıklarında hem fiyat hem performans yönünden daha avantajlı olmaktadırlar. Bu tür paket yazılımların en son teknolojiye düzenli adapte olabilmeleri ve bu güncellemeleri son kullanıcılarına yansıtmaları da zaman almaktadır. Özel yazılımlar etkin bir teknik destekle sürekli geliştirilebilinirler.


Geliştirilecek her özel yazılım yazılı bir sözleşme ile teyit altına alınır ve proje maliyetinin belirlenen yüzde oranında bir peşinatı alınarak özel yazılım hizmetine başlanır. Sözleşmede proje ödemelerin takvimi ve projenin teslimat planı yer alacaktır.


Proje anlaşması sağlandıktan sonra, işverenin projeden vazgeçmesi durumunda; peşinat iadesi söz konusu olmayacaktır. Sözleşme gereklerine uygun proje teslimat sürelerine uyulmadığı takdirde, maliyette belirlenen yüzde oranında bir düşüş ve ek süre aşamaları değerlendirilecektir.


Anlaşmanın sağlanması ile birlikte, proje içinde yer almayan istek ve talepler karşılıklı olarak değerlendirilerek sonuca bağlanacaktır. Firmaya Özel yazılım hizmetleri adı altında geliştirilecek projeler; firma talep ve beklentileri doğrultusunda yapılacak analiz çalışmalarına bağlı olarak, değerlendirilecek ve teklif halinde sunulacaktır.

 

McAfee SECURE sites help keep you safe from identity theft, credit card fraud, spyware, spam, viruses and online scams