info@iztim.com
+90 (232) 347 6340

Tasarım Hizmetleri: Banner Tasarımı, Logo ve Kurumsal Kimlik Çalışmaları

İzTim Bilişim, yenilikçi ve dinamik grafik tasarım ekibiyle, tasarım hizmetleri konusunda, müşterilerine daima, yenilikçi, yaratıcı, titiz ve sofistike tasarım çözümleri sunar.

İzTim Bilişim, yenilikçi ve dinamik grafik tasarım ekibiyle, tasarım hizmetleri konusunda, müşterilerine daima, yenilikçi, yaratıcı, titiz ve sofistike tasarım çözümleri sunar.

 

Grafik tasarım çalışmalarımız, logo ve kurumsal kimlik çalışmaları ile firmanıza özel baskılı evraklar, web siteleri, banner reklamlar ve sosyal medya (facebook & twitter)  çok özel ve titiz bir çalışma ile gerçekleştirilmektedir.

 

Ayrıca tasarım hizmetlerimiz bünyesinde web sitesi tasasrımı, mikro site ve mobil site tasarımları da yer almaktadır.

 

Ayrıca email, e-bülten, banner reklamları, interaktif oyunlar (advergame) ve sosyal platform uygulamaları gibi görsel tasarım çözümlerimiz de mecuttur.

 

İçinde bulunduğumuz dijital çağda, iyi hazırlanmış bir web sitesine sahip olmak, arama motorlarında iyi bir yer edinilmesiyle birlikte potansiyel müşterileri geliştirmek için en iyi pazarlama ve reklam kanalıdır. Başarıyla hazırlanmış, doğru strateji ve sadelik ile hazırlanmış bir web sitesi ait olduğu firmaya birçok iş noktası sağlayabilir.

 

Tasarım Hizmetleri kapsamında; Banner Tasarımı, Katalog Broşür Afiş Tasarımı, Web Sitesi Tasarımı ve Logo ve Kurumsal Kimlik Çalışmaları yapmaktayız.

 

Ayrıca firmanızı sosyal platformlarda aktif yer alması için ilgi çekici ve sürekli görsel tasarım ve içeriklerle etkinliğini sağlamaktayız.

McAfee SECURE sites help keep you safe from identity theft, credit card fraud, spyware, spam, viruses and online scams