info@iztim.com
+90 (232) 347 6340

Kurumsal SEO Hizmetleri - Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru sıralamalarında ön sıralarda olmak doğru müşterilere ulaşmanın en etkili yoludur.

 

  • - Şirketinizi 6 ay- 1 yıl içinde hangi noktada görmek istiyorsunuz ?
  • - Şirketinizi büyütmek mi istiyorsunuz ?
  • - Şirketinizin ürünleri yada hizmetlerini pazarda daha fazla duyurabilmek ve pazarda daha fazla yer almak, güçlenmek mi istiyorsunuz ?

 

İnternet Pazarında işinizi büyütmek için, arama motoru sıralamalarında ön sıralarda olmak doğru müşterilere ulaşmanın en etkili yoludur. Yapılan araştırmalar, internet kullanıcıların %90 ’ının arama motoru sonuçlarının ilk sayfasına yoğunlaştığı ve yatırımlarını bu şirketlere yaptığını ortaya koymuştur.

 

Kısacası, arama sonuçlarında üst sıralarda olmanızla birlikte; web siteniz önemli ölçüde ziyaret alacak, siteniz doğru müşteriler tarafından ziyaret edilmiş olacaktır. Bu noktada en iyi pazarlama stratejisi web sitenize yapılan bu ziyaretlerin satın alma odaklı sadık müşteriler haline dönüştürmektir. olmasını sağlamak, gelen bu ziyaretleri

 

SEO Hizmeti akabinde web sitenize gelen ziyaretler ile satışlarınızın artışı arasındaki oran sizin internet pazarlama gücünüzdür.
 

Günümüzde pazarlama söz konusu olduğunda, CEO’lar yatırımlarının karşılığını görmek istiyor. Her şirket pazarlama maliyetlerini hesaplıyor bu maliyetlerdeki başarı ve başarısızlıkları takip ediyor. Arama Motoru Pazarlaması ile web sitesi ziyaretleriniz ile satışlarınızın takibi sağlanacağından pazarlama maliyetlerinizi daha iyi izlemenize de olanak sağlayacaktır. Ayrıca arama motoru pazarlaması sayesinde hedef müşterilerinizi belirleyebileceğinizden doğru müşterilere ulaşacaksınız. SEO hizmeti size direkt kazanç olarak dönecektir.

 

İzTim, kullandığı yüksek teknoloji ve konusunda uzman çalışanları sayesinde müşterileri için büyük oranda satış odaklı trafik artışı sağlamaktadır.

İzTim SEO çalışması sonrasında ölçülen sonuçlar: 

  • -İlk altı ay içinde haftalık site trafiğinde %100’e varan artış
  • -E-marketing şirketlerinin aylık satışlarında %45’e varan yükselme
  • -Sitede geçirilen müşteri başına ortalama sürede % 36 oranında artış

 

Globalleşen iş dünyasında silinip gitmek istemiyorsanız, bir an önce harekete geçin. Sektörünüzde fark yaratmak sizin elinizde.

 

McAfee SECURE sites help keep you safe from identity theft, credit card fraud, spyware, spam, viruses and online scams