info@iztim.com
+90 (232) 347 6340

Dijital Pazarlama nedir?

Dijital pazarlama stratejileri belirlemeden önce birlikte pazarlama stratejilerinizi konuşalım.

Günümüzde gelişen teknoloji ile dijital pazarlama birçok teknik ile uygulanabilmektedir. SEO, Google Adwords, Facebook, Eposta reklamcılığı gibi birçok farklı teknik ile dijital pazarlama uygulanmaya çalışılır fakat çoğunda yüksek maliyetlere rağmen etkin bir dönüş sağlanamaz.

 

Dijital Pazarlama Ajansı; 

Dijital pazarlama stratejilerini uygulamak için öncelikle sizin pazarlama hedeflerinizi bilmesi gerekir; bu hedeflere uygun olarak size dijital pazarlama stratejileri geliştirecektir.
 

Dijital Pazarlama hedefleriniz ölçülebilir mi?  

Dijital pazarlama yaparken performansınızı ölçülebilir istatistikler ve karşılaştırılabilir sayısal veriler ile ölçmek ve sayısal hale getirmek mümkün.  

İyi bir dijital ajansın sağlayacağı en büyük fayda size sunacağı sayısal veriler ile performans karşılaştırması yapmanız ve hedeflerinize ne kadar yakın olduğunuzu anlamanızdır.
 

Bizimle ne kazanacaksınız?

1. Konusunda uzman sertifikalı ekibimizle; doğru hedefe odaklanacaksınız.

2. Teknik detaylarla boğulmayarak, sadece işinize ve para kazanmaya odaklanacaksınız.

3. Ölçülebilir hedefler, ölçülebilir sonuçlar ile performans karşılaştırması yapacak, yatırımınızın geri dönüşünü analiz edebileceksiniz.

4.  Deneyimli ekibimizle süpriz sonuçlarla karşılaşmayıp, gereksiz maliyetlerden kaçınacaksınız.


Dijital dünyada kalıcı olmak için bize ulaşın !..McAfee SECURE sites help keep you safe from identity theft, credit card fraud, spyware, spam, viruses and online scams